İletişim: +(90) 322 301 00 01
  • HEDEFLERİNİZİ BÜYÜK TUTUN
    Epoksi Kaplamaları
  • SİZ KAHVENİZİ İÇERKEN ?
    Artes Yapı Kimyasalları
  • SİZE IŞIK TUTARIZ
    Artes Yapı Olarak Kurumsal Çözümlemelerde Sizleyiz

Hizmetlerimiz

(RES) Rüzgar Elektirik Santreli
Rüzgar Elektrik Santreli Grout Uygulamaları Artes Yapı Kimyasalları (RES) Rüzgar elektrik santrali grout uygulamaları konusunda Türkiye genelinde çok önemli projelere imza atarak sektörde öcü firma haline gelmiştir. Artes yapı kimyasalları kullandığı ürünler içinde BASF ve WEBER Markalarının hem uygulama hemde dağıtıcı bayiiliğini yapmaktadır. Masterflow 9200 Masterflow 9300 Masterflow 480..
Su Yalıtımı
Yeni Nesil Adana Su Yalıtım Malzemeleri Artes Yapı Kimyasalları Adana su yalıtımı öncü firmadır. Adana da su yalıtımı yapan öncü ve lider firma artes evinizi damınızı çatınızı su sızıntısına karşı koruyarak nem ve rutubet oluşumunu önlüyor, adana su yalıtımı konusunda tecrübeli ekip ve kadrosuyla Ar-Ge sini yaparak sizin için en uygun ve en kaliteli şekilde çözüm ortağınız oluyor. Adana su yalıtımı geleneksel ..
Isı Yalıtımı
Adana Isı Yalıtımı Adana da ısı yalıtımı konusunda öcü firma artes ısı yalıtımı tecrübeli ekip ve kaliteli ürün yelpazesiyle adana da ısı yalıtımı konusunda öncü firma haline gelmiştir. Adana ısı yalıtımı Artes Yapı kimyasalları yaşam alanlarınızı yazın sıcaktan kışın ise soğuktan koruyarak adana ısı yalıtımı konusunda sizlere hizmet vermektedir, adana ısı yalıtımı konusunda 10 yıllık birikim ve tecrübe ile gün geçtikçe kalite..

Hakkımızda

ARTES İZOLASYON. 10 yılı aşkın çalışma deneyimine ve profesyonel birikime sahip kurucuları tarafından 2012 yılında Adana ‘da kuruldu. Kuruluşundan bu yana öncelikle ÇUKUROVA BÖLGESİ olmak üzere diğer bölgelerde de epoksi , ucrete ve yalıtım hizmeti sunmaktadır. ARTES İZOLASYON tüm bu alanlarda BASF(YKS) ‘in uzman uygulayıcı bayisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yalıtım alanında bitümlü membranda ONDULİNE, PVC MEMBRAN uygulamalarında MULTİPLAN kullanılmaktadır. Şirketimiz en başından bu yana büyüme potansiyeliyle Türkiye’nin özellikle de Çukurova’nın, şirketin hizmet..

Devamı

Referanslarımız