İletişim: +(90) 322 301 00 01
  • HEDEFLERİNİZİ BÜYÜK TUTUN
    Epoksi Kaplamaları
  • SİZ KAHVENİZİ İÇERKEN ?
    Artes Yapı Kimyasalları
  • SİZE IŞIK TUTARIZ
    Artes Yapı Olarak Kurumsal Çözümlemelerde Sizleyiz

Hizmetlerimiz

Grout Uygulamaları ve Satışı
Grout uygulamaları konusunda basf ve weber dağıtıcı bayiiliği yapan artes yapı kimyasalları masterflow 928 ve mastermaco 5423 uygulama ve satışını bölgede başarılı bir şekilde yapmaktadır. Artes Yapı Kimyasalları yeraltı su seviyesinin yüksek olduğu gevşek zeminlerde kazık uygulamalarında (forekazık-mini kazık) zorluklar yaşanmakta ve uygulamalar ekonomik olmamaktadır. Bu tür gevşek - sıkıntılı zeminlerde jet grout yöntemi ile zemin iyileştirme uygulamaları hızlı ve ek..
Epoksi Kaplamaları
Termosetler grubundan kimyasal bir reçinedir. Suya, asite ve alkaliye karşı direnci çok iyidir. Zamanla özelliklerini kaybetmez. Epoksi sistemi, epoksi reçinesi ve bir kürlenme ajanından meydana gelir. Epoksi zemin kaplama reçinesindeki tekil moloküller (monomers) kürlenme ajanı (hardener) ile birkeşerek uzun zincirleme molekül bağları oluşturur (polymer). Bu birleşim; karışım kürlendiğinde sert bir polymer meydana getirir. Genellikle ..
(RES) Rüzgar Elektirik Santreli
Rüzgar Elektrik Santreli Grout Uygulamaları Artes Yapı Kimyasalları (RES) Rüzgar elektrik santrali grout uygulamaları konusunda Türkiye genelinde çok önemli projelere imza atarak sektörde öcü firma haline gelmiştir. Artes yapı kimyasalları kullandığı ürünler içinde BASF ve WEBER Markalarının hem uygulama hemde dağıtıcı bayiiliğini yapmaktadır. Masterflow 9200 Masterflow 9300 Masterflow 480..

Hakkımızda

ARTES İZOLASYON. 10 yılı aşkın çalışma deneyimine ve profesyonel birikime sahip kurucuları tarafından 2012 yılında Adana ‘da kuruldu. Kuruluşundan bu yana öncelikle ÇUKUROVA BÖLGESİ olmak üzere diğer bölgelerde de epoksi , ucrete ve yalıtım hizmeti sunmaktadır. ARTES İZOLASYON tüm bu alanlarda BASF(YKS) ‘in uzman uygulayıcı bayisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yalıtım alanında bitümlü membranda ONDULİNE, PVC MEMBRAN uygulamalarında MULTİPLAN kullanılmaktadır. Şirketimiz en başından bu yana büyüme potansiyeliyle Türkiye’nin özellikle de Çukurova’nın, şirketin hizmet..

Devamı

Referanslarımız